White Boutique Hotel- Eforie Nord

Principalele facilități

  • Wi-Fi

  • Servicii 24 de ore din 24

  • Prietenos cu copii

  • Aer condiționat

  • Nu sunt permise animale de companie

Locație

    White Boutique Hotel- Eforie Nord se bucură de o locație bună și oferă acces ușor la Belona Beach, care se află la doar 250 de metri distanță. Hotelul confortabil oferă o parcare privată la fața locului.

    Eforie Nord se află la 10 minute de mers pe jos, iar atracțiile naturale, precum Faleza Eforie Nord, sunt la 7 minute mers pe jos. La 3 km distanță se află un celebru punct de reper din Eforie Nord, Dunele marine de la Agigea. White Boutique Hotel- excelentă este situat la o distanţă apropiată de Lacul Siutghiol. Printre atracțiile din apropiere din Eforie Nord se numără Teatrul de Vară din Eforie Nord, aflat la 950 de metri distanță.

    Hotelul din Eforie Nord oferă 12 camere cu un mini-frigider-bar și facilități moderne, precum un TV cu ecran plat cu canale prin satelit și un televizor cu mai multe canale. Printre facilitățile din băi se numără un duș walk-in, o toaletă separată și o chiuvetă, precum și un uscător de păr și prosoape de baie. Băile private dispun de un duș walk-in, o toaletă separată și o chiuvetă, alături de un uscător de păr și prosoape de baie.

    Puteți ajunge pe jos în 5 minute până la Restaurant Elemar sau puteți mânca la La Stuf, Kerhana, situat la 5 minute mers pe jos.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:59
    Check-out: până la 11:00

    Opțiuni de cameră la White Boutique Hotel- Eforie Nord

    Hotelul din Eforie Nord oferă 12 camere cu un mini-frigider-bar și facilități moderne, precum un TV cu ecran plat cu canale prin satelit și un televizor cu mai multe canale. Printre facilitățile din băi se numără un duș walk-in, o toaletă separată și o chiuvetă, precum și un uscător de păr și prosoape de baie. Băile private dispun de un duș walk-in, o toaletă separată și o chiuvetă, alături de un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Chiuvete foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Din apropiere foto
    Cameră Queen de lux

    Dimensiune: 18 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Din apropiere foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 16 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Coridoare foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 18 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Interior foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră Queen de lux

    Dimensiune: 17 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Alte foto
    Cameră Queen de lux

    Dimensiune: 18 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră Queen de lux

    Dimensiune: 18 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 16 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 16 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 17 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 16 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Afaceri foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Toalete foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Cameră foto
    Cameră dublă matrimonială

    Dimensiune: 16 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +
    White Boutique Hotel- Eforie Nord Cameră foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Cameră foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Cameră foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Facilități foto White Boutique Hotel- Eforie Nord Toalete foto
    Cameră Queen de lux

    Dimensiune: 17 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația White Boutique Hotel- Eforie Nord

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre White Boutique Hotel- Eforie Nord

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    White Boutique Hotel- Eforie Nord